Strona główna

Z Infinitebattle Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

InfiniteBattle WAR OF EMPIRES

InfiniteBattle to kosmiczna gra strategiczna typu MMORPG istniejąca od 2007 r. Od tego momentu tysiące graczy zbierają się aby prowadzić ze sobą nieustanną walkę. Jeżeli chcesz do nich dołączyć potrzebujesz jedynie zwykłej przeglądarki internetowej. Gra została stworzona od podstaw przez polskich programistów dzięki czemu posiada najlepsze rozwiązania techniczne oparte na zupełnie nowym i niezawodnym silniku walki.

InfiniteBattle wyróżnia się spośród innych gier typu uGamela nowymi jednostkami bojowymi [induktor, hydra, ciężki krążownik, modliszka, ultra recykler, ultra transporter]. Nie brak też w naszej uGameli nowatorskich technologii [technologia anihilacji, technologia sensorowa, technologia ładowności, technologia nuklearna] oraz budynków.

Ponadto są w niej też stare i sprawdzone rozwiązań takie jak: ACS [sojuszniczy system walki], SD, GENERAŁOWIE czy zupełnie darmowy KOMANDOR. Grę rozpoczynasz od wyboru jednego z czterech dostępnych uniwersów, z których każde ma inną prędkość gry, floty i wydobycia. Na początku otrzymujesz jedną planetę aby z czasem kolonizować nowe światy, prowadzić wojny, tworzyć sojusze i zawierać pakty. Rozpocznij od rozbudowy ekonomi, używając opcji kolejka budowania, po czym przystąp do rozwoju badań i odkrywania coraz to nowocześniejszych technologi. Gdy tylko osiągniesz odpowiedni poziom badań zbuduj statek kolonizacyjny i załóż gdzieś w galaktyce swą pierwszą kolonie. To bardzo ważne gdyż w razie ataku będziesz tam mógł ukryć swoją flotę i ciężko zarobione surowce. Jak tylko twoja ekonomia bedzie na tyle silna postaraj się zadbać o obronę swojej planety i koloni, buduj na nich różnorodne systemy obronne. Od prostych technologicznie wyrzutni rakiet po skomplikowane wyrzutnie plazmy, działa grawitonowe czy powłoki ochronne. Systematycznie rozwijaj flotę, to podstawa bytu w groźnym świecie InfinitiBattle WAR OF EMPIRES. Jak najszybciej postaraj sie przynajmniej o jeden księżyc, z którego będziesz mógł bezpiecznie wysyłać flotę na łowy. Gdy już będziesz miał własny księżyc rozbuduj na nim teleport, który pozwoli na błyskawiczne przesyłanie floty w różne zakątki galaktyki. Następnie wybuduj falangę czujników, która umożliwi śledzenie ruchów wrogich flot. Kiedy będziesz już dość dobrze rozwinięty pod względem ekonomicznym oraz technologicznym ostatecznie zdecydujesz czy zostaniesz znanym w całej galaktyce handlarzem, który dzięki swym kopalniom surowców zdominuje handel w setkach układów słonecznych, czy też imperatorem z potężną armadą siejącą postrach w umysłach twoich wrogów. Imperatorem, którego imię znane będzie nawet w najodleglejszych zakątkach galaktyki. Będziesz mógł prowadź ożywioną dyplomację by przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę, a gdy to zawiedzie sięgniesz po argument siły, swą niezniszczalną flotę.

Z upływem czasu zaczniesz plądrować kolonie przeciwników, przełamywać ich obronę za pomocą rakiet międzyplanetarnych i nuklearnych, niszczyć wrogie księżyce i złomować wrogie floty.


Sam będziesz bezpiecznie śledził bieg wypadków z za nieprzenikalnej obrony planetarnej planując nowe starcia, zasadzki i wojny. Pociągając za niewidzialne sznurki powiązań wraz ze swymi cichymi sprzymierzeńcami spowodujesz chaos na uniwersum.

Z czasem stworzysz niepokonany sojusz, na którego czele zapoczątkujesz zmianę układu sił w galaktyce. U nas nie ma czasu na nudę, gra ciągle się rozwija, wciąż wprowadzane są nowe projekty i rozwiązania techniczne. Aktualnie trwają prace nad przełomowym projektem mobilnej stacji kosmicznej Solaris.

Wszyscy uczestnicy gry mają realny wpływ na jej rozwój poprzez głosowanie na FORUM. Jeżeli nie chcesz, wcale nie musisz zaczynać wszystkiego od podstaw. Wystarczy, że podczas logowania wybierzesz jedno z nieaktywnych kont z rozbudowanymi już badaniami i budynkami. Nie musisz się obawiać, że w trakcie gry inni imperatorzy będą Cię niszczyć flotą zakupioną za Sms - u nas musisz sam na wszystko zapracować. W przypadku jakichkolwiek pytań czy problemów zawsze możesz skorzystać z porady innych gracz lub administratorów, którzy zawsze służą pomocą zarówno w grze jak i na FORUM. Na zawsze tetniącym życiem FORUM InfinitiBattle WAR OF EMPIRES możesz też chwalić się swoimi podbojami i starciami tytanów. Znajdziesz tam też wszystko co jest przydatne w grze: kalkulatory wydobycia, symulatory walki, symulator niszczenia księżyca i wiele innych bardzo ciekawych programów. Cokolwiek będziesz potrzebował znajdziesz na najlepiej zarządzanym i najbardziej przejrzystym Forum w dziejach gier typu uGamela.

Możesz być pewien, że Team InfiniteBattle [Administratorzy, SGO, GO] dba o prawidłowy, bezproblemowy przebieg gry oraz o komfort graczy, gdyż ta gra ma za zadanie zapewnienie im wyśmienitej rozrywki i zabawy.

InfiniteBattle to najlepsza uGamela na jaką mogłeś trafić, w żadnej innej gra nie jest tak ciekawa i wciągająca, nigdzie indziej nie ma tylu tysięcy aktywnych graczy. Nigdzie też nie znajdziesz tyle różnych możliwości pokierowania rozwojem swojego imperium.

Nie czekaj dołącz już teraz do społeczności InfinitiBattle WAR OF EMPIRES i rusz na podbój galaktyki.